Червоний промінь

Розмір субсидії на послуги ЖКГ можна дізнатись онлайн

Українці можуть самостійно за допомогою онлайн-сервісу перевірити, чи призначено їм субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Про це нагадали в відділі комунікацій Запорізької обласної ради. Для цього достатньо перейти до відкритого Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій за цим посиланням. Також в облраді описали детальний алгоритм пошуку відповідної інформації в реєстрі.

Це необхідно робити за адресою домогосподарства. Користувачу необхідно вказати свою область, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартиру. Після цього стане доступною наступна інформація: чи призначена житлова субсидія конкретному домогосподарству; її розмір; період, на який її призначено.

Слід зазначити, що субсидія на оплату послуг ЖКГ, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону. Вона розраховується:

  • на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;
  • на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

При нарахуванні субсидій на ЖКП як отриманий дохід компенсація за прихисток ВПО не обчислюється. А отже, вона не впливає на розмір субсидії та не зменшує її.