Червоний промінь

Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” вже працює в Запоріжжі

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» розширюється! Відтепер він охоплює не лише Донеччину, а й всю Сумщину, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину, Чернігівщину та наше Запоріжжя.

Розкажіть про це своїм рідним, друзям, знайомим, колегам і клієнтам! Адже послуга має низку переваг:

• Замовлення оформлюється телефоном!

• Надсилається безкоштовно до найближчого відділення Укрпошти!

• Замовлення приймаємо за програмою «Доступні ліки».

☎️ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПРОСТО:

1. Зателефонувавши на гарячу лінію: 0800300545, обрати кнопку 0 та очікувати зʼєднання зоператором-фармацевтом.
2. Оператор-фармацевт допоможе обрати необхідні ліки, оформить замовлення.
3. Про надходження замовлення до відділення буде проінформовано через SMS.
4. Термін зберігання у відділенні – 7 календарних днів без можливості переадресації та продовження терміну зберігання.

«Вже за декілька днів після запуску пілотного проєкту “Укрпошта. Аптека” на Донеччині та в деяких прикордонних районах Сумщини ми почали отримувати звернення й з інших прифронтових областей країни, де теж є проблеми з доступом до основних лікарських засобів. Ми протестували процеси та ухвалили рішення масштабувати пілотний проєкт, усвідомлюючи його вагомість для українців», — зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Доступ та доступність

Нагадаємо, що проєкт передусім спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

  • доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;
  • доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;
  • медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» реалізується за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Оформлення замовлення та терміни доставки

Щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати (компанія повсякчас працює над розширенням асортименту), а також ті, що за програмою «Доступні ліки».

Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку при врученні.

Терміни доставки наразі становлять до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Варто зазначити, що у межах глобальної стратегії трансформації Укрпошта рухається до 100% автоматизації сортування та оптимізує логістичні маршрути, щоб доставляти відправлення клієнтам в усі обласні центри України та інші великі міста вже наступного дня. Реалізація цього планується впродовж I півріччя 2024 р.