Червоний промінь

Обласний госпіталь ветеранів відновив роботу

На робочій нараді з питань використання майна колишнього санаторію «Великий Луг», яку провів голова облдержадміністрації Олександр Старух минулої п’ятниці, 18 червня, було оголошено про відновлення роботи закладу.

Щоб потрапити на лікування, ветеранам треба взяти направлення у сімейного лікаря, здати ПЛР-тест та завчасно попередити адміністрацію про свій приїзд за тел.: (061) 226-51-52.

Днями в Україні встановили “зелений” рівень епіднебезпеки, який дозволяє приймати пацієнтів на стаціонарне лікування.  На час адаптивного карантину до 31 серпня лишається чинною стара ліцензія госпіталю,  а фахівці, тим часом, активно працюють над отриманням нових документів.

Облдержадміністрація винайшла у обласному бюджеті 2,5 млн грн для роботи закладу на два місяці. Наразі вишукуються можливості додаткового фінансування.  Також підготовлений та внесений на розгляд депутатів проєкт рішення обласної ради про надання згоди на прийняття 10 об’єктів нерухомого майна з державної у спільну власність територіальних громад області.  Далі слово за депутатськими комісіями та сесією.

“Ми швидко провели колосальну роботу. Однак не потрібно зупинятися. До кінця літа маємо вирішити решту питань, щоб забезпечити стабільну роботу госпіталю”, – підсумував Олександр Старух.