Червоний промінь

Не замерзнемо. Синоптики прогнозують “м’яку” зиму

До зими ще цілий місяць, але вже зараз синоптики можуть дати приблизний прогноз погоди. Українці одностайно сподіваються на м’яку зиму, адже опалювальний сезон в умовах війни буде дуже складним. І фахівці цю надію підсилюють, обіцяючи, що ані сильних морозів, ані рясних снігопадів цієї зими не буде. Якою буде прийдешня зима, розповіли на погодному сайті Wisemeteo, пише інформагентство УНІАН.

Так, прогнозується, що зима, як і осінь, настане досить рано – з перших чисел грудня. Погода буде схожа на торішню зиму. Снігових днів очікується небагато. Найтеплішим місяцем буде грудень. У січні морози трохи посиляться, але сніг буде випадати рідко. У лютому температура залишиться на рівні січня, але снігових днів стане трохи більше. У найтепліший місяць зими очікується температура +6°С, а в найхолодніший буде -10°С. Середня температура – приблизно 0…-2°С.

Грудень буде досить м’яким, без серйозних заморозків і довгих снігопадів. Середня температура за місяць складе 0°С, хоча “плюсова” температура буде часто. З 8 грудня почнеться помітне похолодання, потім в 20-их числах знову потеплішає. Рясні снігопади очікуються лише 27-28 грудня.

Січень 2023 принесе помітне похолодання і більш похмуре небо, але кількість опадів збільшиться незначно. Середньодобова температура складе -2°С, хоча будуть і “плюсові” дні. Помітно холодніше стане ночами – 10 і 11 січня очікується температурний “мінімум”. Сніг очікується тільки в першій половині місяця. Поступово збільшиться тривалість світлового дня з 8 до 9 годин.

Лютий 2023 в середньому буде холодніший, ніж в 2022 році. Однак протягом місяця температура буде постійно коливатися. Сніг піде тільки на початку і в середині місяця на кілька днів. Значно збільшиться тривалість світлового дня – до 10 годин, йдеться в прогнозі Wisemeteo.