Червоний промінь

Фахівці спрогнозували, чи надто холодним буде грудень

Критична інфраструктура продовжує страждати від ударів РФ. Тому на стабільне тепло в оселях цієї зими розраховувати складно. Громадяни стривожено поглядають в бік холодної пори року. Прогноз на весь грудень 2022 зробив начальник відділу Укргідрометцентру Владислав Білик.

За його очікуваннями, цьогорічна зима буде на 1-2 градуси теплішою за середньостатистичні показники осені. Проте не варто з цієї причини сподіватися, що морозів не буде взагалі – їх просто поменшає, каже спеціаліст. Що ж стосується снігу, то він випадатиме в такій самій кількості, як і в 2021. Сталий сніговий покрив зберігатиметься впродовж 1-2 тижнів по всій Україні. Рідше сніг випадатиме хіба що в південних областях країни.

В перші дні місяця вдень можна сподіватися на +5 градусів тепла. Починаючи з 10 грудня надворі похолодає, без опадів. Ближче до двадцятих чисел випадатиме мокрий сніг. Так само буде й перед Новим роком: опади спостерігатимуться разом із морозами. Метеорологічна зима, тобто, стійке зниження середньодобової температури нижче нуля, прогнозується в середині грудня, зазначив Білик.