Червоний промінь

Дякуємо янголам у білих халатах за наші врятовані життя!

Рано чи пізно практично кожен з нас стикається з серйозними проблемами зі здоров’ям. Коли у мене гостро постало питання про операцію, не вагалася ні хвилини, де її робити, кому довіритися. Звичайно, нашій лікарні на Верхній Хортиці! Уже більше 20 років проходжу обстеження та лікування тільки в цьому медичному закладі, у наших славних лікарів. Змінилася назва: Запорізька центральна районна лікарня стала Клінікою «Сімейний лікар» Широківської громади Запорізького району, але незмінними залишилися високий професіоналізм, увага та турбота про пацієнтів. А як суттєво за підтримки Широківської громади поповнилася за останній час матеріально-технічна база клініки, з’явилося сучасне медичне обладнання. Високу точність досліджень забезпечує новітня клініко-діагностична лабораторія. Відкрито сучасний реабілітаційний центр. Професіонали-стоматологи надають послуги з таких напрямків: терапія, хірургія, ортопедія, дитяча стоматологія.

Завдяки умілому керівництву в особі Ірини Шкабарні, Тетяни Сіталенко, Тетяни Добріци, Сергія Білая, які докладають усіх зусиль для розвитку лікарні, заклад постійно оновлюється, працює чітко і злагоджено. Тут панують увага, дисципліна та порядок.

Мій шлях до одужання розпочався з сімейного лікаря Марії Бєлих, яка своєчасно виявила проблему, направила на більш глибоку діагностику та до вузьких спеціалістів. Як завжди, на висоті досвідчений лікар-кардіолог вищої категорії Тетяна Свисенко, яка не тільки надасть важливі медичні рекомендації, а й підтримає морально.

Уже тривалий час в клініці надається якісна хірургічна допомога, здійснюється лапароскопічне оперативне втручання через невеликі прорізи. Такі операції проводяться при лікуванні гриж, жовчно-кам’яних хвороб. Виконуються малоінвазивні оперативні втручання в лікуванні геморою, урологічних та венозних патологій.

Від імені пацієнтів 1-ї палати хірургічного відділення висловлюю щиросердну вдячність за високий професіоналізм, успішно проведену операцію завідуючому відділенням, лікарю вищої категорії, судинному хірургу, а також в області проктології, флебології, пластичної та баріатричної хірургії Дмитру Долі; лікарю-хірургу Дар’ї Сідєльніковій; лікарю-анестезіологу Наталії Яницькій. Ви – Божі руки на землі!

Окрема вдячність моєму оперуючому лікарю-гінекологу, талановитій та перспективній Альоні Редьці. Вона віддає для зцілення пацієнтів усю свою душу, сили, майстерність, знання, у той час як її батько та чоловік захищають нас на фронті.

Дякую усьому персоналу: старшій медичній сестрі Світлані Предгер, сестрі-анестезистці Олені Місюрі, операційним сестрам Ользі Сірик та Оксані Ленівенко, медичним сестрам, які вміло ставили нам крапельниці та уколи, робили перев’язки, за добре, тепле ставлення до хворих. Це Олена Олексієва, Віта Коваленко, Людмила Ліхторович, Яна Булавіна, Вікторія Бессмертна. 

Нехай ніколи не знають втоми золоті руки молодших медичних сестер: Олени Заломнової, Наталії Чубарь, Віри Сігути, Ольги Хілько, Людмили Аксютіної, Світлани Степанюк, Олени Бородай, Юлії Свитко, Інни Татаринової, буфетниці Олени Головіної.

Нелегку медичну професію обирають люди зі світлою душею і великим серцем, в якому знайдеться місце не лише для рідних і близьких, а й для кожного пацієнта та колеги.

А враховуючи те, що всі наші медпрацівники, незважаючи на небезпеку, не залишили рідне Запоріжжя, сумлінно працюють в умовах прифронтової зони – низький усім уклін!

Від імені жителів району, ваших міських пацієнтів, щиро дякуємо вам за самовіддану працю, за безсонні ночі чергувань, за чуйність та милосердя! Міцного вам здоров’я, миру, злагоди і благополуччя! Перемоги!

Наталія СТІНА, Анжеліка КЕРНОЖИЦЬКА,

  Галина БОЙКО, пацієнти палати №1.