Червоний промінь

Працівниця місцевої “Укрпошти” привласнила кошти клієнтки

Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя винесено вирок у справі щодо підробки та використання підробленого документа та привласнення чужого майна, яке було ввірене особі (ч. 1, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 191 ККУ), повідомляють в Запорізькій окружній прокуратурі.

Прокурором окружної прокуратури в суді доведено, що оператор поштового зв’язку одного з відділень Запорізької дирекції АТ “Укрпошта” від імені потерпілої проставила власноруч підпис в талоні разового доручення виплати допомоги на поховання, тим самим підробила офіційний документ. Після цього з метою досягнення злочинного результату у вигляді привласнення грошових коштів надала підроблене доручення керівнику поштового відділення в якості звіту про виплату грошових коштів, які призначались для виплати потерпілій в якості допомоги на поховання родича, тим самим використавши підроблений офіційний документ.

Крім того, вищезазначена особа, достовірно знаючи, що разове доручення є офіційним документом, підробила його та в подальшому привласнила грошові кошти, які були їй ввірені для виплати потерпілій в якості допомоги на поховання родича в сумі 9 845 грн.

Вироком суду обвинувачену засуджено до 1 року позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на 1 рік. У зв’язку з повним відшкодуванням потерпілій та щирим каяттям суд звільнив обвинувачену від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

З повагою,

перший заступник керівника окружної прокуратури

Максим СОКОЛОВ.