Червоний промінь

Бездіяльність двох сільрад доводять в суді

Запорізьким окружним адміністративним судом 09.02.2022 розглянуто 2 позовні заяви, подані Запорізькою окружною прокуратурою в інтересах держави до Михайлівської та Михайло-Лукашівської сільських рад про визнання протиправною бездіяльності сільських рад щодо невчинення дій про влаштування порушників для виконання суспільно корисних робіт, відповідно до постанов суду.

Також в місцевому бюджеті не було передбачено видатків для нарахування плати порушникам за виконання суспільно корисних робіт для подальшого погашення заборгованості із сплати аліментів.

Запорізьким окружним адміністративним судом задоволено позовну заяву до Михайлівської сільської ради і визнано протиправною бездіяльність Михайлівської сільської ради. Установу зобов’язали вжити заходів до влаштування порушників для виконання суспільно корисних робіт, відповідно до постанови суду, за направленням Вільнянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області, передбачивши в місцевому бюджеті відповідні видатки.

Крім того, окружний адмінсуд закрив провадження у справі за позовною заявою до Михайло-Лукашівської сільської ради. В судовому засіданні встановлено, що відповідачем, вже під час перебування позовної заяви на розгляді у суді, самостійно прийнято рішення «Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Наталія БОНДАРЕНКО,

керівник Запорізької

окружної прокуратури.