Червоний промінь

Новий тепловізор та генератор – для воїнів!

Активні учасниці «Клубу успішних пані Широківської громади» зібрали під час новорічного аукціону 40 000 грн. Всі кошти учасниці клубу витратили на покупку тепловізора для легендарного батальйону ім.Шейха Мансура. Вони захищають нашу Неньку-Україну у найгарячіших точках фронту! 

    До покупки сучасного тепловізора також долучились партнери – Бізнес-Союз “Порада”! Також учасники дякують всім меценатам, які відвідали захід Клубу “Успішні пані”. 

А ще під час Різдвяних свят «Успішні пані» намаланкували 11 500 грн, з них 11 тис. вони відправили військовому з громади  на генератор. 

Ще з початку війни активні мешканки Широківської громади почали плести сітки для захисників України. Впродовж 11-ти місяців вони передавали їх на “0” та постійно підтримували військових. 

 Нещодавно група жінок завітала в гості до ініціативи “Під парасолькою”. За 2022 рік волонтерки цієї організації сплели понад 20 000 м2 сіток різного призначення. Вони захоплені своєю справою і охоче поділилися своїми вміннями з плетіння маскувальних сіток із учасницями ініціативної групи з Новопетрівки та представницями “Університету третього віку”.

На заході учасниці обговорили специфіку плетіння сіток для різних напрямків дислокацій Котиків, розглянули зручні варіанти кріплення сіток та дізнались нові способи плетіння. 

Цей матеріал створено в рамках проєкту «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців», що реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Наталія СТІНА.