Червоний промінь

У Запоріжжі відбувся XIV Всеукраїнський козацький фестиваль

З нагоди Дня українського козацтва, Дня повстанської армії, Дня захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці в Запорізькій області пройшов XIV Всеукраїнський козацький фестиваль, де вшанували подвиг українських воїнів, які століттями відстоювали незалежність та суверенітет держави.  

Урочистий захід відбувся за участі артистів академічного обласного театру юного глядача, обласної філармонії, творчого об’єднання працівників культури, колективів та окремих виконавців Запорізької області. Також долучилося керівництво області, представники духовенства, ВПО та вихованці Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник”.

 Раніше свята традиційно влаштовували на острові Хортиця, проте цього року через повномасштабне вторгнення урочистості відбулись в закритому безпечному середовищі. 

– Бажаю, щоб Покрова укрила нас божим благословенням, а всі, хто зараз воює на фронті, повернулися додому з Перемогою якнайшвидше. Хочу, щоб наш рідний, славетний козацький край святкував наступну річницю в мирі. Кожен воїн, що тримає зброю в руках, має знати і відчувати, що в тилу є рідні, батьки та діти, які в нього вірять. Слава Україні, – привітав присутніх очільник Запорізької обласної військової адміністрації.

Міцність і сила духу нашого народу базується на нескореності багатьох поколінь, які боролися заради того, щоб країна жила. У вогні та боях гартувалася нація, що варта славетних імен своїх пращурів. І сьогодні наші захисники і захисниці доводять – Україна незламна і незалежна держава.