Червоний промінь

З 1 листопада забороняється рибальство

Відповідно до науково-біологічного обґрунтування Інституту рибного господарства НААН України, наказом Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області від 24.10.2023 року № 96 визначено перелік зимувальних ям, на яких з 1 листопада 2023 року забороняється як промислове, так і любительське рибальство впродовж зимового періоду.

З Наказом і переліком зимувальних ям можна ознайомитись за посиланням https://zp.darg.gov.ua/files/9/nakaz_zim_2023-2024_1.pdf.

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 26.03.2022 року № 134 на Каховському та Дніпровському водосховищах, а також на великих, середніх і малих водних об’єктах Запорізької області забороняється навігація маломірних суден. Також забороняється як промисловий, так і любительський (спортивний) вилов водних біоресурсів на водних об’єктах Запорізької області (Каховське, Дніпровське водосховища, р. Дніпро).

 

 

 

Довідкова інформація

В Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.