Червоний промінь

В рамках акції ” Шевченко єднає Україну” в Петрополі висадили дубочки

У селі Петропіль Широківської громади пройшла всеукраїнська акція «Шевченко єднає Україну». На цю подію зібралось багато гостей . Серед них – заступники голови громади Ольга Ставицька та Олександр Бондар, керівник департаменту захисту довкілля Запорізька обласна державна адміністрація Ірина Пірогова, керівник Державна екологічна інспекція Південного округу Олег Бигдан, настоятель Парафії “Матері Божої Неустанної Помочі” отець Роман, відділ інспектування та благоустрою громади, а також представники Молодіжної Ради. Учасники акції висадили пагінці дубочків.
Усього в Петрополі з’явилось 30 нових дубів і кожен з них має спільну та цікаву історію. І пов’язана вона з Шевченком. Ці пагінці — спадкоємці трьох тисячолітніх дубів, які ростуть на Батьківщині Кобзаря, у селі Будище. За переказами, у дуплі одного з них Тарас ховав свої малюнки.
 
 
Всеукраїнська акція «Шевченко єднає Україну» була ініційована у 2023 році Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державною екологічною інспекцією України та ДПЛіси України у рамках програми Президента України «Зелена країна».