Червоний промінь

Тривають роботи з усунення наслідків негоди в Запоріжжі

У Запорізькому районі та регіоні в цілому тривають роботи з усунення наслідків негоди.
Так, у Кушугумській громаді знеструмлено частину селища Кушугум, через те, що по вул. Феросплавній впало дерево на лінії електропередач.

Шквальний вітер призвів до падіння дерев та гілок по місту Запоріжжю. Комунальники одразу приступили до роботи та працюють одночасно у всіх районах міста. У ліквідації наслідків задіяно близько 50 осіб.

Фахівці спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби, міської аварійної служби та «Зеленбуду» розпилюють і прибирають дерева. У процесі задіяно також техніку «Міських теплових мереж» та «Водоканалу». Виведено додаткові бригади. Комунальники «Запоріжелектротрансу» оперативно ремонтують пориви контактної мережі електротранспорту та разом з аварійно-рятувальною службою вже прибрали дерево, яке впало на трамвайну колію. Фахівці «Запоріжміськсвітла» відновлюють пошкоджені мережі зовнішнього освітлення.

____________________________________________________

За інформацією ГУ ДСНС України в Запорізькій області, 12 листопада з опівночі у результаті поривів вітру, які досягали 22 м/с, у декількох районах міста та області впали дерева на проїжджі і пішохідні частини доріг, що заважало пересуванню транспорту і людям.
В результаті одного з падінь пошкоджено легковий автомобіль. Рятувальники здійснили 11 виїздів для надання допомоги населенню через негоду. Станом на 16:00 Співробітники Служби порятунку за допомогою спеціального обладнання розпиляли 11 дерев та прибрали усі рештки з автошляхів. Також на місці події працювала міська комунальна аварійно-рятувальна служба. На щастя, жертв та постраждалих немає.