Червоний промінь

Мешканців Широківської громади закликають долучатись до озеленення

Весна – час для прибирання, оновлення та озеленення! Широківська територіальна громада Запорізького району хоче провести еко-акцію з висадки молодих саджанців дубів.

“Київ відомий своїми каштанами, а от Широківська громада обов’язково прославиться горіховими гаями! І все завдяки масштабній акції “Підтримка навколишнього середовища України”.
Торік, жителі 17 населених пунктів отримали 1050 саджанців. Деревця дбайливо висадили, і тепер вони радують всіх нас. Але це лише початок! Цього року жителі отримали 1300 дерев з дуже цікавою історією.
Зібрані на Херсонщині після осіннього звільнення частини області, вони стали свідками стійкості та єднання українців. Волонтери, ризикуючи життям, рятували саджанці, вивозячи їх з розмінованих територій лише після офіційного дозволу військових. Кожен горішок – це символ незламності та віри в нашу Перемогу!
Дякуємо добрим друзям громади Василий Бушаров, Kseniia Bosenko та БО БФ Власноруч! Тепер врятовані саджанці ділитимуться киснем та плодами зі своїми новими працьовитими господарями,”- повідомляють у громаді.
Відтак, з початком весняного сезону мешканців закликають – дбати про благоустрій та порядок в місцях загального користування, не засмічувати парки та узбіччя доріг, берегти природу, бути свідомими мешканцями громади та взяти участь в озелененні.