Червоний промінь

Юні обдарування Кушугумської громади

У Запорізькій організації Національної спілки художників України відбулось відкриття художньої виставки арт-студії «Чарівник пензлик» (керівник – Т.В. Іванова), на якій були представлені роботи учнів гімназії «Інтелект» – учасників арт-студії. До презентації робіт також долучились учасники гуртка «Умілі руки» (керівник – Л.П. Чистякова), який працює в Кушугумському НВК «Інтелект»: Вікторія Романенко, Поліна Кудлай, Дар’я Апостолова-Возниця, Анастасія Цебро, Наталія Коваль, Катерина Пашолок, Анастасія Божко, Марія Костюк і Дар’я Порохня. Свої роботи представила і керівник гуртка – вчитель трудового навчання Лариса Петрівна Чистякова.
За активну участь у міській виставці гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі руки» нагороджений грамотою. Виставка триватиме до 26 березня за адресою: м. Запоріжжя, бульвар Центральний, 3.
Тож усі охочі насолодитись грою світла і кольору, сповнитися краси навколишнього світу, втіленої у барвах, зазирнути у внутрішній світ юних художників, мають чудову нагоду долучитись до перегляду робіт талантів Кушугумської громади.

Марія ЮДІНА.