Червоний промінь

Щирі вітання ювіляркам золотої осені

Хоч надворі і прохолодна пора, але душевне тепло зігріває кожного з нас. Ми дуже раді вшанувати ювілярок, ветеранів праці на території Веселівського та Петропільського старостинських округів. Їх об’єднує великий трудовий шлях, любов до життя та рідної землі.

16 жовтня свій 70-річний ювілей відсвяткувала прекрасна жителька, уродженка села Червоний Яр, колишній депутат Веселівської сільської ради двох скликань, чудова матуся та бабуся Ніна Іванівна КОЛЕСНИК. Основам життя навчалася у вчителів Червоноярівської початкової школи, Веселівської восьмирічної школи та середньої школи № 81 м. Запоріжжя. Трудовий шлях починала на посадах правоохоронної системи: у Запорізькому районному суді, секретарем судового засідання та завідуючою канцелярією суду. В 1978-му з чоловіком Петром Максимовичем переїхала до Розумівки, куди його направили працювати в ощадкасі. За 8 років знову повернулися до Запоріжжя, Ніна Іванівна продовжила працювати завідуючою канцелярією районного суду. Проте недарма кажуть: де народився, там і знадобився. Тож згодом подружжя переїхало назад, в рідне село Червоний Яр, де й відкрило приватне сільгосппідприємство. Разом мають чимало досягнень, найголовніші з них – це двоє дітей, дочка Олена та син Олександр, і четверо неперевершених онуків: Вікторія, Олександр, Дарина та Влада. Після виходу на заслужений відпочинок найбільше часу приділяють саме їм, адже діти, як всім добре відомо, наймиліші квіти життя.
Я та моя помічниця з ради ветеранів О.С. Жолобчук особисто завітали до шановних ювілярок, від щирого серця поздоровили їх, вручили квіти, вітальну листівку та матеріальну допомогу від нашого керівника, генерального директора ПП «АФ «Славутич» Г.В. Марича. Користуючись нагодою, ще раз тепло вітаємо вас з ювілеями, бажаємо доброго здоров’я, великого людського щастя, сімейного добробуту, злагоди, щирих та добрих друзів, надійних помічників. Хай кожен день повниться найкращими враженнями, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Віктор ХОРОШУН,
заступник директора ПП «АФ «Славутич»,
депутат Широківської ОТГ.