Червоний промінь

Не стало ветерана, жителя Кушугуму Івана КОЛЕСНИКА

Вчора, 27 червня, зупинилося серце ветерана-фронтовика Другої Світової війни, мешканця смт Кушугум Івана Сільвестровича Колесника. Сумну звістку повідомили в Кушугумській селищній раді.
 
Ветеран народився 15 червня 1923 року в с. Черноземне Токмакського району. В багатодітній родині він був одним із сімох дітей. У 1941 році взяв до рук зброю і боровся з фашизмом, який намагався захопити наші землі і зробити народ України рабами. Доля всміхнулася йому, і він зміг дійти аж до Рейхстагу. За мужність та подвиги був нагороджений орденами Червоної Зірки, “Слави”, “Вітчизняної війни”, кількома медалями “За відвагу”.
 
Після війни його героїчні подвиги, на жаль, не було оцінено належним чином. Чоловіка заслали на 5 років до Норильська, оскільки був розвідником і досконало знав німецьку мову. Повернувшись в Україну, оселився в смт Кушугум, побудував дім, разом з дружиною виховали 2 гарних сини, дочекалися онуків та правнуків, якими завжди пишалися. Іван Сільвестрович дуже любив грати на акордеоні, але найбільшим захопленням його була техніка, автомобілі. Ремонту свого автомобіля міг приділяти увесь свій вільний час.
 
Ветеран прожив своє життя чесно і достойно, був мудрою, розсудливою людиною щирої душі. Таким він і залишиться в пам’яті всіх тих, хто знав його, і кого він так любив.
 
Слава герою Другої Світової війни! Вічна пам’ять Івану Сільвестровичу!