Червоний промінь

Ювілеї святкують вони, а радіємо ми

Початок цьогорічного травня видався багатим на поважні ювілеї шановних жителів Широківської громади. Це стало чудовою нагодою продовжити традицію теплих привітань наших ювілярів і показати, наскільки кожен з них важливий.

2 травня своє чудове 70-річчя відсвяткувала жителька с. Лемешинське . Народилася вона на Тернопільщині. Навчалася в середній школі рідного села Нараєв. Після закінчення 8 класів переїхала з батьками в Херсонську область, де пішла працювати в радгосп «Сиваський борець» дояркою. Нею пропрацювала до 1970. Згодом вийшла заміж і виїхала в с. Августинівка, в експериментальне господарство «Світанок», влаштувалася туди, не змінюючи рід діяльності. Маючи за плечима вагомий стаж в 35 років, трудівниця вийшла на заслужений відпочинок. Разом з чоловіком виховали трьох діточок – Валентину, Юрія й Миколу. На жаль, чоловік вже в кращих світах. Наразі бабусине серце втішають правнуки Вероніка, Даша, Сергій та Віталій. Шановного ветерана ми привітали разом з керуючим дільницею ПП «Світточ» Сергієм Анатолійовичем Масем.

4 травня виповнилося 80 років чудовій людині, жителю с. Миколай-Поле Олександру Степановичу ГОЛОТІ. Він родом з Дніпропетровщини, в рідному селі Кисличувата пішов до першого класу. Батьки переїхали в с. Долинське Запорізького району, де Олександр Степанович закінчив школу та розпочав життя невтомного трудівника. Працював різноробочим у колгоспі «Дружба». Вступив до Василівського сільськогосподарського технікуму, а після його закінчення разом із дружиною переїхали на постійне місце проживання в с. Миколай-Поле. Зоотехніком по племсправі в колгоспі ім. Жданова пропрацював цілих 35 років, аж до самого виходу на заслужений відпочинок. Щасливе подружжя має двох дітей – Олександра та Ірину. У Олександра Степановича троє онуків – Олександр, Павло й Оксана, та чотири правнуки – Костянтин, Ярослав, Маргарита і Артур. У вільний час подружжя займається домашнім господарством. В юному віці наш ювіляр брав активну участь у художній самодіяльності, грав на баяні та складав вірші. Ось один з віршів, який був присвячений нашій улюбленій районній газеті «Червоний промінь»:

«Редакции газеты наш поклон,
Здоровья, счастья, пусть минует горе.
Освещайте область и район
И не забывайте село Николай-Поле!».

 

А 5 травня поважний 85-річний ювілей святкувала Маіса Іванівна ЗАХАРЧЕНКО. Народилася на Дніпропетровщині, закінчила початкову школу, а потім родина переїхала до Івано-Франківської області. Там вона продовжила своє навчання. Після школи вступила до педагогічного училища м. Коломия, згодом навчалася в Дрогобицькому інституті.
У 1970 році переїхала до с. Августинівка та пішла працювати в експериментальне господарство «Світанок», в дитячий садочок «Івушка». Працювала на благо дітлахів 23 роки, до самого виходу на заслужений відпочинок. Вдячна покійному чоловіку за красуню-дочку Емму, дбає про улюбленого онука Максима.
До кожного з цих шанованих людей ми завітали разом з моєю помічницею Ольгою Жолобчук. Від генерального директора ПП «АФ «Славутич» Геннадія Марича вручили іменинникам квіти, вітальні листівки та матеріальну допомогу.
Від усієї душі бажаємо ювілярам міцного здоров’я, енергії, жаги до життя, успіху в усіх справах і починаннях. Нехай настрій завжди буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день, а усілякі негаразди раз і назавжди зникнуть з життєвого шляху. Нехай збуваються ваші найпотаємніші мрії. Щастя, любові і розуміння з близькими!

Віктор ХОРОШУН,
заступник директора ПП «АФ «Славутич», депутат Широківської ОТГ.