Червоний промінь

Душевне тепло ювілеїв ветеранів праці

16 січня свій 70-річний ювілей відсвяткувала шанована людина, чудова мати, бабуся, любляча дружина, колишній головний бухгалтер ПП «АФ «Славутич», жителька села Петропіль Валентина Миколаївна ПИШНЬОВА.

Народилася вона в 1952 році в м. Новогрудок, Білорусь. В 1959 пішла до першого класу місцевої школи в м. Гродно. А вже наступного року разом з родиною переїхала в Україну, до Запоріжжя, де й здобула середню освіту. Отримавши шкільний атестат, пішла працювати санітаркою на станцію швидкої допомоги. В 1978 навчалася в Одеському інституті народного господарства за спеціальністю «Бухгалтер», а після його закінчення працювала головним бухгалтером в колгоспі «Заповіт Ілліча» Новомиколаївського району. В 1973 році вийшла заміж, а в 1988 з родиною переїхала в Петропіль. Разом із чоловіком Петром Олексійовичем працювала в колгоспі ім. Фрунзе (зараз – ПП «АФ «Славутич») бухгалтером, а згодом і головним бухгалтером господарства. Тут Валентина Миколаївна трудилася 31 рік. На заслужений відпочинок вийшла в 2007, проте продовжувала свою працю в «Славутичі» до 2019 року. Спільна доля подарувала подружжю двох прекрасних синів, Олександра та Володимира, а також трьох онуків – Іллю, Михайла та Володимира. В день ювілею жінки в оселі Пишньових було дуже весело, адже за святковим столом зібралася вся дружня і, до слова, дуже велика родина. До гостей свята приєдналися і ми в компанії з членом ради ветеранів О.С. Жолобчук, сердечно поздоровиши Валентину Миколаївну від керівництва підприємства.
Варто зазначити, що ювіляри продовжують регулярно отримувати від керівника нашого підприємства Г.В. Марича теплі поздоровлення, вітальну листівку та матеріальну допомогу.
Шановні Надіє Єгорівно та Валентино Миколаївно! Користуючись нагодою, ще раз щиросердно поздоровляємо з ювілеями. Зичимо міцного здоров’я вам, вашим рідним і близьким, мирного неба над головою, веселощів, фінансової стабільності, родинної гармонії. Нехай вас по життю супроводжують удача й успіх, оточують прекрасні люди. Хай кожен прожитий день сяє яскравими барвами посмішок і буде сповнений простого жіночого щастя!

Віктор ХОРОШУН, заступник директора ПП «АФ «Славутич»,
депутат Широківської ОТГ.