Червоний промінь

Душевне тепло ювілеїв ветеранів праці

День народження – прикраса нашого життя, свято, особливе для кожного. Але, звичайно, ювілей важливіший. Це, можна сказати, підсумок певного життєвого періоду, підведення під ним риски. Розуміючи значення такої дати, продовжуємо щиро вітати шановних ювілярів Веселівського та Петропільського старостинських округів.
8 січня 85 років виповнилося жительці с. Веселе Надії Єгорівні ПРОКАЗІ. Вона – уродженка с. Прудентове Запорізької області. Закінчивши 4 класи школи, пішла працювати дояркою. З 1953 року проживала в Веселому, а працювала в колгоспі ім. Фрунзе (зараз – ПП «АФ «Славутич»). Професії доярки не зрадила до самого виходу на заслужений відпочинок. Проте й після цього продовжувала трудитися: до 2020 року працювала на фермі, скотарем, сторожем. Надія Єгорівна має двох чудових дітей: сина Олега та дочку Ніну, з якою і проживає разом. Окрім них, її серце безмежно радіє трьом онукам – Христині, Вікторії та Сергію.
Разом з членами ради ветеранів Веселівського старостинського округу О.С. Жолобчук та Л.В. Хрипко були дуже раді завітати до ювілярки та особисто привітати її з визначною датою від імені керівника ПП «АФ «Славутич» Г.В. Марича.

 

Віктор ХОРОШУН, заступник директора ПП «АФ «Славутич»,
депутат Широківської ОТГ.