Червоний промінь

В Києві проходить мітинг “антивакцинаторів”

Сотні противників вакцинації без масок зібралися на Банковій, щоб озвучити президентові свої вимоги щодо скасування карантину. Декілька сотень протестувальників перемістилися з урядового кварталу під Офіс президента, щоб передати своє звернення Володимиру Зеленському. Про це у середу, 3 листопада, повідомляють українські ЗМІ.

Зазначається, що кілька сотень людей мітингують під ОП. Вони в гучномовці озвучують свої аргументи, чому вони виступають проти карантинних обмежень.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко вже прокоментував акції протесту противників вакцинації від коронавірусу. “Це насмішка над нашими медиками та над сім’ями, які, на жаль, втратили своїх рідних через ковід. У реанімаціях цей антивакцинаторський дух швидко зникає, а підроблені сертифікати там не працюють. Хочу, щоб ви це усвідомили саме зараз”, – сказав він. Міністр знову закликав вакцинуватися, отримувати лише перевірену інформацію з офіційних джерел та не вірити фейкам про вакцинацію.

За даними Ляшка, кожен третій дорослий в Україні вже вакцинований, принаймні, однією дозою, а кожен четвертий повністю вакцинований. Він також очікує, що найближчими тижнями попит на вакцинацію другою дозою зросте вдвічі, а попит на першу дозу не зменшиться.