Червоний промінь

МЕДОВІ РЕЦЕПТИ ЗДОРОВ’Я ВІД НАТАЛІЇ СЕНЧУК

МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ:1 столова ложка борошна вищого ґатунку, 1 столова ложка меду і білок одного яйця. Гарно розмішати і нанести на обличчя, шию, зону декольте. Через 20 хвилин змити теплою водою.
«ВАННА КЛЕОПАТРИ»:1 склянку меду залити у ванну, полежати 20 хвилин.
ПРИ ЗАСТУДІ:розпаритися у гарячій ванні, потім встати і обмазати тіло медом. Постояти кілька хвилин, потім змити, загорнутись у простирадло і заховатись під теплу ковдру.
МАЗЬ З ВОСКУ(від тріщин на п’ятах, виразках на тілі): віск розтопити на водяній бані, влити 1 столову ложку олії, додати половину вареного яйця. Обережно, дуже піниться! Усе ретельно змішати.
ЗАГАЛЬНОЗМІЦНЮЮЧІ ЗАСОБИ:
1) личинки воскової молі кладуть на 15 днів у розчин спирту в співвідношенні 1:1. Потім 15 крапель на 50 грамів води вживати за півгодини до їжі. Якщо восени пропити цю настоянку протягом місяця, стабілізується тиск, проходять головні болі, лікується туберкульоз, розсмоктуються рубці міокарду;
2) підморбджіл на горілці (не на спирту): змішати у пропорції 1:1, настояти 15 днів. 1 столова ложка на 50 грам води протягом 2­х тижнів. Дозволено хворим на діабет, артрити, сердечникам. Хворим на артритиможназробити на ніч компреси.