Червоний промінь

Для всіх українців доступна разова компенсація вартості ліків

В нашій країні працює Фонд “Ліки для України”. Він створений командою Liki24 – сервісу пошуку і доставки товарів для здоров’я та краси. Фонд надає допомогу українцям в умовах війни з РФ. Всім громадянам, яким бракує грошей на придбання необхідних препаратів, пропонують компенсувати частину їх вартості. Про те, як скористатися корисною пропозицією, розповіли на сайті сервісу.

Як повідомили в компанії, на покриття вартості медикаментів і їхньої доставки загалом відведено 25 млн грн. Кошти надала німецька установа DEG-Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft за підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва й розвитку Німеччини.

У Фонді обіцяють компенсувати до 500 грн на купівлю та доставку необхідних ліків. Варто зауважити, що це разове відшкодування, яке може покрити до 50% вартості замовлення. Аби отримати компенсацію, треба зареєструватись на сайті Liki24 або через мобільний застосунок (Google Play та iOS). Після реєстрації на головному екрані з’явиться можливість взяти участь у програмі. Максимальна сума компенсації – 500 грн. При замовленні на таку ж суму та більше ліки доставлять безкоштовно.

Необов’язково одразу витрачати всі 500 грн на замовлення. Якщо у людини зберігся залишок, вона може зробити це протягом трьох днів після активації.

Зараз допомога доступна для всіх українців, які цього потребують. За нею можна сміливо звертатися тим, хто втратив джерело доходу або не може купити ліки через інші обставини, спричинені війною, уточнили в компанії.