Червоний промінь

«Калинонька» відзначає день народження

Чудове село Відрадне Широківської ОТГ розташоване в живописному місці на Дніпрі. Тут живе працьовитий та співучий народ. Але мало сказати одним словом «співучий» – від малого до великого в селі співають цілі покоління. Традиційно багато років поспіль у Відрадному проходять музичні конкурси: «Кумири й кумирчики», «Зустріч поколінь», «Вранішня зірка» під керівництвом талановитої директорки БК Галини Миколаївни Петрової.

Зі спогадів однієї з найстарших вокалісток «Калиноньки» Галини Афанасіївни Білокоз: «На репетиції бігали після роботи з дитячими візочками, як на свято, з піснями піднімали господарство, будували птахофабрику, будинки, дитсадок, школу, лікарню. Я була бригадиром будівельної групи. На всіх святах лунали веселі українські пісні у виконанні вокальної групи «Калинонька».

Сьогодні, 30 липня, виповнюється 29 років з тих пір, як було створено цей колектив. Він об’єднав людей різних професій та родоводів, мешканці Відрадного з превеликим задоволенням ходять до клубу, аби послухати «Калиноньку» та інших артистів села.

Серця земляків радують також дитячі вокальні групи: «Струмочок» і «Джерело», молодіжна вокальна група «Ритм»… Усі вони несуть любов до народної української пісні, відроджують українську культуру та звичаї. Бажаємо всім колективам Відрадного творчих успіхів, а групу «Калинонька» вітаємо з Днем народження, щоб співаки іще багато років  радували усіх народною українською піснею!

Наталія ТЕЛЕГІНА.