Червоний промінь

Житель Тернопільщини захворів на COVID-19 втретє

У Тернопільській області зафіксували кілька випадків повторного зараження коронавірусів. Один чоловік перехворів їм вже в третій раз. Про це повідомляє “Тернополяни”.

“Є хворий, захворів вже в третій раз. Ми повинні розуміти, що навіть перехворівши на  коронавирусну інфекцію, це не захищає нас від повторного захворювання”, – розповів глава управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Також Богайчук зазначив, що в деяких районах області коронавірус проявляється більш агресивно. Так, в Монастирському майже всі хворі перебувають у важкому стані. Однак завантаженість ліжок для першої хвилі в області становить близько 26,7%.

“На сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Тернопільській області. Продовжують хворіти 1 075 осіб, з них 144 знаходяться на стаціонарному лікуванні, з яких 15 – на кисневій масці, 17 – на кисневому концентраторі. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів”, – додав він.