Червоний промінь

Запорізькій військовій частині передали реанімобіль

Надання гуманітарної допомоги військовим та переселенцям – пріоритет, який сьогодні об’єднує представників влади, благодійників, волонтерів. Одна з запорізьких військових частин поповнила свій автопарк реанімаційним автомобілем швидкої допомоги. Це стало можливим завдяки тісній співпраці Запорізької обласної ради та Німецько-українського товариства «Райн Неккар», йдеться у повідомленні відділу комунікацій ЗОР.

Це реанімобіль з відповідним медичним обладнанням, який надає можливість оперативно надавати медичну допомогу та рятувати життя. Як розповів Олександр Передерій, завдяки тісній співпраці з партнерами з «Райн Неккар» вдалося налагодити поставки гуманітарної допомоги, і автомобіль швидкої для військових – це черговий результат плідної спільної роботи.

“Ми не зупиняємося та будемо продовжувати роботу з партнерами щодо отримання гуманітарної допомоги. Особливо важливо підтримувати наших військових. Сподіваюсь, що отриманий реанімобіль дозволить зберегти життя пораненим захисникам, які сьогодні на фронті боронять нашу країну”, – наголосили в обласній раді.