Червоний промінь

Всеукраїнський форум “Україна 30” стартував у Києві

У Києві в понеділок, 8 лютого, стартував всеукраїнський форум “Україна 30”. На його відкритті виступив президент Володимир Зеленський. Він заявив, що форум буде щотижневим, і протягом декількох місяців пройде 30 заходів.

“Я всіх вітаю з початком першого дня нашого першого Всеукраїнського форуму. Сьогодні відбувається перший захід, яким ми починаємо серію 30 масштабних щотижневих форумів в Україні. Це старт великого суспільного діалогу за участю влади, громадськості, міжнародних експертів, українських експертів, науковців, журналістів. Протягом наступних місяців, крім COVID-19, ми будемо говорити про безпеку і оборону, про мир і війну, про Крим і Донбас, комунальні тарифи, судову і антикорупційну системи, сільське господарство, діджіталізацію, інфраструктуру, освіту, науку, культуру і спорт, про медичну, соціальну сфери, про українську промисловість, екологію, місцеве самоврядування та багато інших дуже важливих речей. Про ті речі, які є опорами нашої незалежності. У цьому році ми будемо відзначати 30-ту річницю її отримання”, – розповів Зеленський.

Президент закликав українців стежити за тим, що відбувається на форумах, особливо в контексті прийнятого закону про референдум. Також глава держави зазначив, що ці форуми можуть дати розуміння щодо багатьох процесів та відповіді на багато запитань.