Червоний промінь

В Запоріжжі вмикають освітлення. Можливо, скоротять комендантську годину

У понеділок, 30 травня, Запорізька міська рада заявила, що в місті починають поетапне ввімкнення вуличного освітлення в вечірній час доби. Але початком комендантської години о 22:00 вуличне освітлення будуть вимикати. Ліхтарі вже засяяли на проспекті Соборному, повідомив секретар установи Анатолій Куртєв.

Паралельно з цим стало відомо, що комендантську годину можуть скоротити. Зараз вона триває з 22:00 до 5:00. За словами Куртєва такі рішення сприятимуть покращенню роботи малого та середнього бізнесу.

“Ми вкотре просимо усіх наших підприємців, які ще не відновили свою діяльність, за можливості повертатися до роботи. А мешканців та гостей Запоріжжя просимо (знову ж таки, за можливості) активно користуватися послугами місцевого бізнесу. Економіка міста має працювати”, – наголосив він.