Червоний промінь

В області хочуть створити індустріальний парк

Найближчими роками на базі технопарків держава планує реалізувати десятки інноваційних проєктів. На цьому під час спілкування із журналістами наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який перебував з робочим візитом в Запорізькій обласній клінічній лікарні, передає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

“Розвиток держави – це в першу чергу зростання економічного потенціалу регіонів. Індустріальні парки – яскравий приклад впровадження нових технологій, створення нової доданої вартості та робочих місць. Особливо це актуально для територій Запорізької області, які потребують особливої уваги, зокрема, для м. Токмак”, – наголосив Олексій Чернишов. 

Завдяки максимальному спрощенню всіх дозвільних процедур, створення індустріальних парків тепер буде займати не більше року. Уряд підтримує майданчик за спільним вибором місцевої громади та облдержадміністрації. А далі – справа за інвесторами, які нададуть “другого дихання” старим промисловим зонам.