Червоний промінь

“Укрпошта” затвердила зворушливу різдвяну марку від школярки

Схоже, в новий 2023-й рік Україна змушена буде входити з війною. Але серця людей сповнені надії на краще. Це яскраво демонструє нова марка “Укрпошти”, яку обрали українці шляхом опитування. Результати голосування за найкращий ескіз до поштової марки “З Різдвом Христовим та Новим роком!” компанія оприлюднила в соцмережі Facebook.

Майбутню марку обирали на офіційних сторінках у Facebook та Instagram, а також у Telegram-каналі “Укрпошти”. Українців просили відзначити малюнок, який зображає омріяний 2023-й рік та сьогодення. Найбільше людям сподобалася ілюстрація під назвою “Роз’єднані війною”. Малюнок належить 11-класниці з прифронтового Миколаєва Валерії Михайловій. Ескіз вона готувала за кордоном, куди змушена була виїхати через постійні обстріли міста військами РФ. “Неспроста саме ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування. Нині мільйони тих, які несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, яким залишається лиш подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, які омріюють тихий та цілющий 2023-й рік для України й кожного з нас, а відтак повернення, сльози радості, зустрічі й довгі розмови“, – зазначається в дописі “Укрпошти”.

Друге місце українці віддали ілюстрації з українським військовим та колядниками. Її автор – заслужений художник України Олександра Охапкіна. Третім став малюнок сім’ї, який створила Ірина Бабенко.

Марку-переможницю планують випустити вже в грудні. Її планують доопрацювати згідно з пропозиціями учасників голосування.

Всі марки-учасники голосування “Укрпошти”