Червоний промінь

Широківська громада – внутрішньо переміщеним особам

 
Широківська громада Запорізького району готова допомогти КОЖНОМУ! І вже сьогодні прийняла понад 1200 переселенців.
💥Що вам варто зробити, якщо ви обрали Широківську громаду в якості місця проживання:
1️⃣Повідомте про себе старосту вашого округу, розкажіть про ваші потреби. Нам важко вгадати, чим ми можемо бути корисними саме для вас.
2️⃣Зверніться до адміністратора ЦНАПу для оформлення довідки, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи. Лише так ви зможете отримати допомогу від держави та громади.
⚠️Також довідку ви можете оформити самостійно через додаток Дія.
3️⃣Напишіть заяву на отримання виплат від держави у адміністраторів ЦНАПу. Держава гарантує щомісячну виплату в розмірі 2 тисяч гривень на місяць. Дітям та особам з інвалідністю – 3 тисячі гривень.
⚠️За консультацією щодо оформлення матеріальної допомоги від держави – звертайтесь до фахівців Відділ соціального захисту Широківської ОТГ ☎️(067 322 60 97)
🌱Чим допоможе громада:
✅Щотижня – роздача продуктових наборів, засобів гігієни, дитячого харчування, підгузків. ПОТРІБНІ довідки ВПО та свідоцтва про народження дитини.
✅Одяг, постільна білизна, засоби гігієни. Те, що ви не захопили, тікаючи від війни. Повідомте про потребу старосту або КУ “Центр соціальних послуг Широківської громади” ☎️0965132030. Якщо це є на складі – передамо.
✅Медична допомога – від Сімейний лікар Широківської громади. Первинна та вторинна медичні ланки, можливість отримати безкоштовні ліки і т.д. Звертайтесь!
✅Безпека – в разі потреби, вам допоможуть шерифи з Поліцейський офіцер Широківської ОТГ
✅Якщо є загальні питання – до ваших послуг “гаряча лінія” громади: 📱(061)286-21-21; (067)612-66-06 (+Viber)
💼Лишились без роботи? Проконсультуйтесь в Центрі зайнятості за адресою: м. Запоріжжя, вул. Інженера Преображенського, 33 (Хортицький мкрн) ☎️тел. для довідок: 061 70 23 948.
Вам допоможуть знайти нове місце роботи в нашій громаді. І вже є успішні історії!
Якщо ви проживаєте (навіть тимчасово) на території Широківська територіальна громада, зареєструйтесь у нас, отримайте довідку ВПО. Це важливо, бо це дасть більше можливостей і нам, і вам – участь у грантових програмах, соціальне житло, матеріальна допомога від міжнародних донорів та багато іншого.