Червоний промінь

Поліцейські громади відзначають професійне свято: в ЗОВА влаштували церемонію

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації привітало правоохоронців з нагоди святкування 3-ї річниці з дня створення служби поліцейських офіцерів громади та 99-ї річниці з дня створення служби дільничних офіцерів поліції. На честь служителів закону в ЗОВА провели урочисту вітальну церемонію, повідомляють на офіційному сайті установи.

З нагоди свята та за бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, за проявлену мужність під час воєнного стану, вагомий особистий внесок у боротьбі зі злочинністю нагородили відзнаками найкращих представників цієї професії. 

Поліцейський офіцер громади, майор поліції Сергій Тарасенко розповів, що першочергове завдання правоохоронців – допомога та захист мирного населення. “Наша професія – це відданість народу, ми близькі до людей. Перш за все, вирішуємо проблеми, допомагаємо у разі евакуації, захищаємо від протиправних посягань. Я жодного разу не пошкодував, що обрав саме цю професію. Адже це моє покликання. Мені подобається працювати з людьми, боротися зі злочинністю та охороняти спокій наших мешканців”, – зізнався Сергій. 

В керівництві ЗОВА в свою чергу зазначили, що професія поліцейських вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів. На правоохоронців покладено виключно благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань. Ця служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, знань та умінь. З нагоди професійного свята поліцейським побажали удачі, професійних успіхів, міцного здоров’я і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібний людям службі.