Червоний промінь

ЗОДА просить працівників “Запоріжгазу” змінити підхід до споживачів

Обласна влада відреагувала на протести біля стін приміщення “Запоріжгазу”, які відбулися протягом останнього місяця двічі. Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Брутман викликав “на килим” керівництво АТ “Запоріжгаз”, передає портал “Вместе”.

В повідомленні зазначається, що за неповних три місяці цього року до облдержадміністрації надійшло від населення більше 800 скарг на дії газовиків. Це в 40 разів більше, ніж на всі владні і комунальні структури області.

Едуард Брутман заявив, що компанія “Запоріжгаз” повинна змінити методи роботи зі споживачами і “повернутися обличчям до людей”. Заступник голови ОДА підкреслив, що заходити на приватну територію без дозволу газівники мають право тільки в надзвичайній ситуації, коли є загроза життю людей.

Попередження для працівників “Запоріжгазу” – це наслідок протестів біля головного офісу структури в Запоріжжі. На радикальні заходи готові йти і жителі багатоповерхівок, які зіткнулися з тим, що газівники через одного боржника відрізають газ всьому під’їзду, а також городяни, яким газовики незаконно виписали величезні штрафи. штурмом взяли офіс “Запоріжгазу”, знявши з петель в’їзні ворота.