Червоний промінь

Область готова до опалювального сезону на 80%

На виїзній колегії Запорізької ОДА обговорили підготовку до зими об’єктів житлово-комунального господарства. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю установи.

За інформацією від територій області та профільних департаментів, до зими готові 82% об’єктів житлового господарства, 80% котелень, 82% закладів освіти, 89% дитсадків та майже 83% медзакладів.

Однак, це середні показники, а є території, де підготовка йде значно повільніше. Зокрема, особливу увагу на власні заклади соціальної сфери слід звернути Дніпрорудному, Бердянську та Приморську, де до зими готово менше 70% закладів освіти. Більше уваги дитсадкам потрібно приділити у Запоріжжі та Мелітополі, де нині готово лише 75%.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко зауважив, що також важливим питанням підготовки до опалювального сезону є приведення до задовільного стану теплових мереж. Паралельно, за словами посадовця, місцеві органи влади мають забезпечити своєчасну повірку та облаштування засобами дистанційної передачі даних комерційні вузли обліку природного газу всіх установ та закладів бюджетної сфери, розташованих на підпорядкованих територіях.