Червоний промінь

Міноборони призначило нового керівника “Мотор Січі”

Міністерство оборони України офіційно затвердило нового керівника ПАТ “Мотор Січ”. Про це сьогодні, 30 листопада, повідомили в пресслужбі відомства. Наказом міністра оборони України Олексія Резнікова генеральним директором компанії призначено Олексія Нікіфорова. Він має понад десятирічний досвід роботи в металургійній галузі. Свого часу працював в апараті колишнього мера Запоріжжя Володимира Буряка.

Наказ Резнікова було видано 28 листопада, зазначили в релізі. Ним внесли зміни до статуту підприємства, на основі якого воно працює. “Крім того, достроково припинено повноваження членів наглядової ради, голови та членів ради директорів. Також припинено повноваження президента АТ В’ячеслава Богуслаєва, його звільнено з посади”, – заявили в Міноборони. Обрано новий склад наглядової ради та її голову – заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка. 

В Міністерстві оборони впевнені, що тепер стратегічне підприємство працюватиме в режимі 24/7 для задоволення оборонних потреб держави, а весь потенціал трудового колективу використовуватиметься на повну силу. “Мотор Січ” розвиватиметься і випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ, запевнили в пресслужбі МОУ.


Олексію Нікіфорову 41 рік. До призначення гендиректором АТ “Мотор Січ” був заступником міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з питань діяльності виконавчих органів ради. Протягом 14 років працював на “Запоріжсталі”. У 2014-2016 рр. працював менеджером проєктів у ТОВ “Метінвест-СМЦ” (Кривий Ріг), яке займається продажем металопрокату. Був директором місцевої філії. З червня 2016-го до квітня 2021-го був гендиректором КП “Водоканал” м. Запоріжжя.