Червоний промінь

248 доба військового вторгнення: в Запорізькій області поранено понад 100 окупантів

РФ вже двісті сорок восьму добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю не втомлюються утримуювати рубежі та давати гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Про останню добу на фронті доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Дорожнянка, Малі Щербаки, Гуляйполе, Залізничне, Ольгівське, Червоне, Степове, Новоандріївка, Чарівне, Полтавка, Новоданилівка та Малинівка. Надійшло 14 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті ворожих атак.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 223 особу, з них 35 – діти.

Авіація Сил оборони України завдала по ворогу 17 ударів, з них 11 по районах зосередження озброєння та військової техніки, 3 – по взводних опорних пунктах та ще стільки ж – по позиціях комплексів протиповітряної оборони противника. На тимчасово захоплених територіях Запорізької області підтверджено ураження живої сили та техніки противника. В населеному пункті Нововодяне артилерійські підрозділи Сил оборони знищили склад боєприпасів, до 5 вантажівок з боєкомплектом та 3 гармати Д-30. В районах Токмака, Молочанська та Кінських Роздорів поранено до 110 військовослужбовців противника. Кількість загиблих окупантами ретельно приховується, заявили в Запорізькій ОВА.