Червоний промінь

144 доба військового вторгнення: окупанти палять поля, в Запоріжжі знову чули вибухи

Противник сто сорок четверту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю традиційно утримують рубежі, захищають нашу землю та дають гідну відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, доповідають в ЗОВА.

Протягом минулої доби ворог здійснив 61 обстріл позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районах населених пунктів Новояковлівка, Верхня Терса та Лук’янівка. Надійшло 12 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 743 людини, з них  174 – діти.

У місті Запоріжжя вдень 17 липня близько 14:00-15:00 знову чули серію вибухів. Ворог гатив з реактивних систем залпового вогню по деяких населених пунктах на лінії зіткнення. За попередньою інформацією від ЗОВА, інфраструктура руйнувань не зазнала, загиблих немає. Проте в області виникли пожежі на декількох полях. РФ цілеспрямовано палить лани, всіма силами намагаючись позбавити українців врожаю, організувати голод. Чергове порушення законів та звичаїв війни не залишиться безкарним. Кожен окупант відповість за виконання злочинних наказів на території України.