Червоний промінь

“Укрзлізниця” уклала контракт з німецьким Deutsche Bann: в чому суть

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” та один з найбільших залізничних операторів Європи німецька компанія Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень.

Як повідомляє пресслужба УЗ, договір передбачає налагодження планування та розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізацію закупівель та оновлення рухомого складу, також німецька компанія допоможе “Укрзалізниці” відділити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління.

“Консалтинг є першим етапом співпраці, який буде втілено до кінця 2021 року. За його успішного впровадження на другому етапі “Укрзалізниця” залучить команду менеджерів з Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями вже у 2022 році”, – йдеться у повідомленні.

За словами в.о. голови правління “Укрзалізниці” Олександра Камишіна, в рамках операційного управління пасажирськими перевезеннями в Україні Deutsche Bahn має розробити дорожню карту для впровадження перевезень пасажирів у далекому і приміському сполученнях на найближчі п’ять років та модель фінансування пасажирських перевезень.