Червоний промінь

Україна відмежовується від Білорусі стіною

За даними розвідки, загроза нападу на нашу країну з боку Білорусі зберігається завжди. Аби спробувати уникнути цього, на північному кордоні почали зводити стіну. Також фортифікаціями укріплюють прилеглі до Росії області, заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в Telegram-каналі.

Чиновник розповів, що інженерні загородження будують на Волині, вже облаштовано близько 3 км кордону. “На півночі кипить робота – зводять стіну на кордоні з Білоруссю. Рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом. роботи тривають. Це ще не все, але подробиць розкривати не будемо. Також роботи ведуться і в Рівненській, і в Житомирській областях”, – сказав Тимошенко. За його словами, фортифікаційні споруди облаштовують і в регіонах, які межують з Росією. Заступник голови ОП додав, що українські прикордонники мають “все необхідне обладнання для того, щоб побачити ворога далеко в тилу”.

Зазначимо, загальна протяжність кордону із Білоруссю в межах Волині – 217 кілометрів. У Камінь-Каширському районі Волинської області, який межує із Білоруссю, укріплювати лінію кордону почали ще в липні. Зокрема, в прикордонній смузі викопали глибокий рів.