Червоний промінь

Іспанська Барселона офіційно побраталася з Києвом

Відтепер Київ і іспанське місто Барселона – міста-побратими. Угоду про співпрацю міст підписали в Барселоні мер української столиці Віталій Кличко та барселонська очільниця Ада Колоу. Подією, важливою для міжнародної співпраці, поділилися в Київській міській державній адміністрації.

В КМДА висловили вдячність іспанським друзям, які не залишаються осторонь війни і також борються за Перемогу України. У відомстві підкреслили, що Барселона систематично передає нашій державі пожежні авто, гуманітарну допомогу. Українцям, які рятувалися від війни, адміністрація міста надала тимчасовий притулок. “Співпраця на рівні міст є дуже важливою, бо саме вони мають ключову роль у розвитку держав та поглибленні співпраці між ними”, – впевнені в КМДА.

У міських голів відбулася розмова, під час якої вони обговорили співпрацю у сферах громадського транспорту, екології, smart city та культури. Ада Колау наголосила, що її місто й надалі допомагатиме та підтримуватиме як Київ, так і всю Україну. 

З 22 по 25 вересня Барселона святкує Дні міста. Наступного року Київ стане містом-партнером у відзначенні її дня народження. Завдяки цьому на вулицях іспанського міста буде представлена українська культура, кухня, відбудуться заходи за участі митців зі столиці нашої країни.