Червоний промінь

“Укрпошта” доставлятиме виплати навіть без електроенергії або зв’язку

Гендиректор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський розповів, як працюватиме установа в умовах відключення світла. За його словами, розроблено декілька шляхів організації роботи в екстрених обставинах. Незважаючи на проблеми з електропостачанням, пенсії та соцвиплати будуть доставляти. В цьому Смілянський запевнив під час свого брифінгу.

Він зазначив, що наразі є два режими, в яких може працювати “Укрпошта”. “Звісно, один стаціонарний, коли є електрика і є зв’язок, і другий – коли немає електрики або нема зв’язку. Але ми не припиняємо і не плануємо припиняти роботу. Ми розробили всі процедури, які дозволяють нам це робити. Тому, перш за все, хотів би заспокоїти і пенсіонерів, і всіх людей, які скажімо так, отримують соціальні допомоги – ми вміємо працювати на папірцях, ми отримуємо паперові відомості від Пенсійного фонду, тобто ми маємо можливість виплачувати пенсії за будь-яких умов”, – підкреслив Смілянський.

Окрім цього, під час відключень світла “Укрпошта” все ще матиме можливість приймати і видавати посилки. За таких умов буде лише одне обмеження – грошові перекази виплачуватимуть тільки до 5 тис. грн.