Червоний промінь

РФ підтвердила депортацію майже півмільйона дітей України

З початку війни кордон РФ перетнули понад 2,8 мільйона українців, в тому числі 448 тисяч дітей. Про це росЗМІ повідомило джерело в силових структурах, передає інформагенція УНІАН. Зазначається, що половина з них – жителі окупованого Донбасу.

“За даними на ранок неділі, кордон РФ перетнули понад 2,8 млн осіб, у тому числі 448 тис. дітей. Половина з прибулих біженців – це громадяни ДНР і ЛНР”, – заявив співрозмовник агентства.

Наразі в пунктах тимчасового розміщення в РФ перебувають 33,3 тис. осіб, у тому числі 11 241 дитина. Решта українців, як стверджують ЗМІ, розмістилися у родичів і в приватному порядку. Агентство заявляє, що їм надається психологічна, юридична та медична допомога.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що окупанти примусово вивезли на свою території понад 2 мільйони людей. Всіх цих вивезених людей позбавляють засобів зв’язку, у них відбирають документи. Їх залякують і намагаються розвезти по віддалених районах Росії, щоб їм було максимально складно повертатися додому.