Червоний промінь

Опалювальний сезон в Запорізькій області буде найскладнішим по всій країні

Окупанти лише імітують підготовку до опалювального сезону у Запорізькій області, тому на захоплених територіях очікуються найскладніша в Україні ситуація з опаленням. Про це повідомила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі інформаційного телемарафону, пише “Акцент”.

Вона уточнила, що важкою буде ситуація на більшості території області. “Енергодар, Мелітополь, Бердянськ – усі ці міста, на жаль, поки що знаходяться під тимчасовою окупацією. Підготовки до опалювального сезону там насправді немає, є лише імітація цього процесу. Ми розуміємо, що газопроводи, ймовірно, неможливо буде відремонтувати”, – сказала Верещук.

Є міста, які фактично будуть без опалення, зокрема, Мелітополь. Тому зараз для жителів захоплених територій важливо евакуюватись і не вірити ворожій пропаганді про те, що “все буде добре”, адже ворог хоче утримувати українців там, використовуючи їх як живий щит.

В решті регіонів, згідно з даними Кабінету Міністрів, підготовка до опалювального сезону в Україні йде за планом. Середній показник готовності становить 73%.