Червоний промінь

Міська влада спростувала чутки щодо “масової евакуації”

Містом почали ширитися панічні чутки про те, що із Запоріжжя нібито будуть масово евакуйовувати людей. Такі ствердження не відповідають дійсності, передає запорізький портал «Акцент» з посиланням на повідомлення секретаря міськради, т.в.о. міського голови Анатолія Куртєва.

“Одразу хочу вас заспокоїти:на сьогодні причин для масової евакуації містян немає. Дійсно, днями ми розпочали інформаційну кампанію щодо роз’яснення правил поведінки населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі й при евакуації. Однак на цей час це лише превентивні заходи”, – пише Куртєв. Посадовець вважає, що знання про те, як поводитися під час евакуації, в реальному житті запоріжцям найближчим часом не знадобляться. Але разом з тим в умовах повномасштабної війни такими навичками має володіти кожен мешканець не тільки нашого міста, а й взагалі всієї країни.

“Адже усі ми знаємо, що попереджений – означає озброєний. І лише з цієї причини ми публікуємо для вас алгоритми певних дій у випадку надзвичайних ситуацій. Памʼятайте, що Запоріжжя надійно укріплене кількома лініями оборони. Потужні фортифікаційні споруди та професійна робота українських захисників і захисниць роблять наше місто справжньою фортецею”, – впевнений тимчасовий міський голова.

Куртєв радить зберігати спокій і довіряти лише офіційним джерелам інформації, а не припущенням та чуткам у соцмережах. “Дбайте про свою інформаційну гігієну та ні на мить не сумнівайтеся в тому, що все буде Україна!”, – попросив він.