Червоний промінь

Біля мерії Запоріжжя урочисто підняли Державний прапор

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапору. На честь свята біля будівлі Запорізької міської ради урочисто підняли синьо-жовтий стяг на оновлений флагшток, який тепер увінчує тризуб. Детальніше про церемонію розповіли в установі.

Символ колосистого достатку, мирного неба, віри та незламності підняли у присутності місцевих мешканців та військових. Тим самим в місті вкотре продемонстрували всім, що Запоріжжя – це вільне українське місто з міцним козацьким духом і що на рашистів тут ніхто не чекає. “Віримо в те, що наш гордий прапор, як символ української Перемоги, скоро замайоріє в кожному куточку нашої вільної країни”, – підкреслили на сайті ЗМР.

Напередодні святкового дня вздовж проспекту Соборного встановили конструкції для вазонів з квітами і синьо-жовтих стягів. Фото святково вбраного міста виклав на своїй сторінці в соцмережі Facebook голова Вознесенівського району Віталій Лисенко. 

Нагадаємо, що в Запоріжжі з 23 по 25 серпня заборонено масові заходи. ЗОВА закликає жителів міста та області дотримуватися правил безпеки та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.