Червоний промінь

Балабинські боксери привезли нагороди з Мелітополя

З 25 по 29 березня на базі ДЮСШ № 1 в Мелітополі тривав чемпіонат з боксу Запорізької області серед юнаків 2007-2008 р.н. У змаганнях взяли участь боксери Балабинської школи боксу Jeb і КЗ «Центр культури, спорту та дозвілля» Кушугумської громади.
За цікавими боями на ринзі, наскрізь пронизаними спортивним духом, спостерігала група підтримки кожного з учасників – родичі, друзі та інші близькі люди. Хлопці проявили прагнення до перемоги на 100% і навіть більше.
За підсумками поєдинків переможцями чемпіонату стали вихованці тренера Євгенія Парфьонова: Артем Васильченко (I місце), Єгор Дикий та Даніл Самчук (III місця). Для трьох амбітних спортсменів саме ця перемога стала знаковою, адже далі вони візьмуть участь в зональному чемпіонаті України серед юнаків 2007-2008 р.н.
Спортсмени та тренер висловлюють вдячність голові Кушугумської громади Володимиру Сосуновському за його підтримку у розвитку спортивного життя нашої громади. Завдяки цьому в нас є можливість бачити результати довгих тренувань, аналізувати помилки і пишатися здобутками спортсменів!

Дмитро БАБЧУК.