Червоний промінь

Уряд нарахував пенсії за березень у період воєнного стану

Пенсійний фонд України провів нарахування пенсій за березень 2022 року та розпочав передачу відомостей уповноваженим на виплату пенсій банкам та “Укрпошті”.

Про це повідомляє пресслужба Держспецзв’язку.

“Соціальний захист населення у військовий період – на особливому контролі парламенту. Комітет опікується та контролює вирішення найактуальніших питань цивільного населення. Відбувається злагоджена робота усіх гілок влади в інтересах громади. Наразі на порядку денному – забезпечення людей поважного віку пенсіями”, – повідомила голова комітету Верховної ради з соціальної політики Галина Третьякова.

Вона додала, що у разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача, якому пенсія виплачувалася “Укрпоштою”, можна звернутися до пенсійного фонду особисто або телефоном чи електронною поштою, та отримати пенсію шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку.

Раніше, Міністерство фінансів заявило, макрофінансовій стабільності України та бюджету нічого не загрожує. Усі громадяни отримають зарплати та пенсії із соціальними виплатами вчасно.

Що відомо

  • РФ розбомбила центр Харкова та Бородянку на Київщині. У Житомирі внаслідок авіаудару попередньо пошкоджено 10 приватних житлових будинків. Складною лишається ситуація в Херсоні — там вуличні бої. Водночас на Миколаївщині ЗСУ та місцеві жителі розбили колону російських військ. А в Мелітополі на Запоріжжі люди влаштували мирний мітинг, не даючи проїхати російській техніці, а потім намагалися її штовхати голіруч.
  • За даними Генштабу ЗСУ, з початку вторгнення в Україну російська армія втратила приблизно 5840 військових, 211 танків та 30 літаків.
  • 28 лютого українська та російська делегації провели перший раунд перемовин та поїхали до столиць для консультацій, повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк.
  • Як заявив президент Володимир Зеленський, під час перемовин щодо припинення бойових дій російські війська завдавали ракетних ударів по українських містах, щоб натиснути на українську владу.
  • Нові перемовини між Києвом та Москвою щодо припинення воєнних дій мають відбутися ввечері 2 березня.
  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні.