Червоний промінь

“Укрпошта” припинила роботу на окупованій території Запорізької області

Держпідприємство “Укрпошта” припинило роботу своїх відділень на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі у четвер, 1 серпня.

“Більше немає можливості виплачувати тисячі пенсій, приймати і перераховувати платежі за комунальні послуги, а також доставляти продукти. У свою чергу, є значна загроза життю працівників та загроза пограбування з боку бійців російської армії, підкріпленої бійцями так званих “ЛНР/ДНР”, – пояснив він. За словами Смілянського, вперше з 24 лютого компанія продовжить роботу лише на підконтрольній законній владі території України. Він також додав, що до неділі, 31 липня, тривала робота відділень компанії у тимчасово окупованих районах Запорізької області, а ще раніше – у Херсоні.

Глава держпідприємства також розповів, що російські окупанти перешкоджали доставці пенсій українцям. “Все тому, що їм потрібно зібрати номери паспортів від пенсіонерів для “референдумів”. Росіяни пропонували обмін: номер паспорта на пенсії в рублях звичайним для них шантажем”, – зазначив Смілянський.

Він також анонсував, що після повернення окупованих територій “Укрпошта” повернеться туди з новими відділеннями.