Червоний промінь

Стан ринку праці в Запорізькому районі

За сприяння служби зайнятості протягом 2021 року 1 464 особи знайшли роботу, в тому числі 1 362 безробітних, з них 11 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 28 безробітних – учасників АТО/ООС. З початку року 14 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 128 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 88 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 січня 2022 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 3 438 безробітних.

Кількість вакансій у базі даних на 1 січня 2022 року становила 1 401 одиниця. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.