Червоний промінь

Основне завдання служби зайнятості

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за сприянням у пошуку роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, є одним із основних напрямів роботи служби зайнятості.

За оперативними даними протягом 9 місяців 2021 року отримали послуги у Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості 87 осіб з числа учасників АТО(ООС), з них мали статус безробітного 70 осіб. За січень-вересень працевлаштовано 22 учасника АТО(ООС). 1 безробітний взяв участь у роботах тимчасового характеру, 1 осіба даної категорії проходила професійне навчання з подальшим працевлаштуванням.

За 9 місяців 2021 року у Запорізькій районній філії припинили реєстрацію безробітного у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом 10 осіб, у тому числі 9 безробітних із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО (ООС).

Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити  адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці».

 

Додаткову інформацію можна отримати у Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості за телефонами 7023948, 7023964.